O NÁS

Hlavní činností naší SME je měření emisí zážehových a vznětových motorů osobních a dodávkových automobilů do 3,5 tuny a až do výšky 3,3 m. Dále nabízíme komplexní služby v oblasti zařízení technické kontroly na STK.

Součástí služby je:

- vyzvednutí auta (do 10 km od provozovny)
- kontrola a příprava auta na ME a TP doplnění povinné výbavy
- měření emisí v naší stanici Měření Emisí
- zprostředkování technické prohlídky (TP) na STK Řepy nebo STK Diskart.
- dovoz auta (do 10 km od provozovny)

Pro přípravu na ME a TP máme vybavenou autodílnu včetně zvedacího zařízení. Pro převozy aut máme sjednané pojištění odpovědnosti (auto musí mít ještě platnou TP)

Platit můžete i kartou. Jsme plátci DPH.

Pracovní doba:

pondělí - pátek 9 - 16 hod
možná dohoda i na jiný čas
prosím volejte předem

Vezměte s sebou:

Pro měření emisí:

- osvědčení o registraci vozidla část II. (velký technický průkaz)

Pro technickou kontrolu:

- osvědčení o registraci vozidla část II. (velký technický průkaz)
- osvědčení o registraci vozidla část I. (malý technický průkaz)
- doklad o povinném pojištění  (zelená karta)

Oprávnění se vztahuje na vozidla se zážehovými motory (benzín) s řízeným emisním systémem s katalyzátorem (kat. M1, N1) všech typů a značek Acura, Alfa Romeo, Aston Martin, Audi, Austin, Autobianchi, Bentley, Bertone, BMW, Bugatti, Buick, Cadillac, Caterham, Citroen, Dacia, Daewoo, Daihatsu, Daimler, Dodge, Ferrari, Fiat, Fissore, Ford, FSO, Fudi, GAZ, GMC, Holden, Honda, Hummer, Hyundai, Chevrolet, Chrysler, Infiniti, Isuzu, Jaguar, Jeep, Kia, Lada, Lamborghini, Lancia, Land Rover, LDV, Lexus, Lincoln, Lotus, Maruti, Maserati, Maybach, Mazda, Mercedes-Benz, Mercury, MG, Mini, Mitsubishi, Morgan, Nissan, Oldsmobile, Opel, Panther, Peugeot, Piaggio, Plymouth, Pontiac, Porsche, Proton, RAM, Renault, Rolls-Royce, Rover, Saab, Saturn, Seat, Smart, Ssangyong, Subaru, Suzuki, Škoda, Tata, Tatra, Toyota, TVR, UAZ, Volha, Volskwagen, Volvo

Oprávnění se vztahuje na vozidla se vznětovými motory (nafta) s řízeným emisním systémem s katalyzátorem (kat. M1, N1) všech typů a značek Alfa Romeo, Audi, BMW, Cadillac, Carbodies, Citroen, Dacia, Daewoo, Daihatsu, Dodge, Fiat, Ford, FSO, GAZ, GMC, Honda, Hummer, Hyundai, Chevrolet, Chrysler, Infiniti, Isuzu, Iveco, Jaguar, Jeep, JMC, Kia, Lancia, Land Rover, LDV, Lexus, Mahindra, Mazda, Mercedes-Benz, MG, Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Piaggio, Porsche, Proton, RAM, Renault, Rover, Saab, Santana, Seat, Smart, Ssangyong, Subaru, Suzuki, Škoda, Tata, Toyota, UAZ, Volha, Volskwagen, Volvo

Opatření jednatele společnosti k nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) ze dne 27. dubna 2016 t.2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES.